Про нас

З 2013 року «Естетік Фудс» вивчає та впроваджує все найкраще в світовій практиці грибівництва та представляє ринку нові смачні, якісні та корисні для здоров’я продукти.

Ми першовідкривачі і єдина компанія, яка промислово культивує гриби ерінги та енокі в Україні. Наше підприємство заслужило репутацію виробника високоякісних, їстівних грибів, які поступово виходять з розряду екзотичних в продукти повсякденного вжитку.

Однією з переваг нашого підприємства є повний цикл культивування грибів (від спори до кінцевого продукту), що повністю виконується нашими фахівцями. В активі нашої компанії є власна дослідницька лабораторія, для отримання якісного посівного матеріалу. 

Для виробництва нашої продукції ми використовуємо тільки якісну, екологічно чисту сировину, без будь-яких домішок і добавок. А відпрацьовані грибні блоки переробляються в компост і високо цінуються місцевими фермерами.

Для культивації грибів наші інженери розробили унікальне обладнання, що дозволяє створювати необхідний мікроклімат, контролювати і управляти процесом вирощування.

Наша продукція є якісною, корисною для здоров’я людини, та володіє прекрасними смаковими якостями. Вона затребувана на українському і європейському ринках, про що свідчить довгострокова співпраця з великою кількістю національних мереж, роздрібних продуктових магазинів та супермаркетів України.